Dobry Zestaw Stron www

Wyszukaj stronę:

 • Global Therapy

  Global Therapy


  Global Therapy jest gabinetem fizjoterapii we Wrocławiu, mieszczący się przy przy ulicy Piławskiej 18.
  Terapie oraz masaże prowadzi Mgr Grzegorz Tokarczyk absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.
  Pomaga osob...

  Dodano: 09 08 2019
  WWW: globaltherapy.pl
  Wyświetleń: 43
  Wejść: 1

Torsystem Butzbach

 • Dodano: 14 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 8
 • Wyświetleń tej strony: 186
 • Łączny CTR: 4.3%

Torsystem jako autoryzowany przedstawiciel niemieckiej marki Butzbach, działa na terenie całej Polski. Obie firmy zajmują się produkcją najwyższej jakości rozwiązań dla przemysłu. Oferta kierowana jest dla firm z praktycznie każdej branży przemysłowej. Torsystem Butzbach ma siedzibę we Wrocławiu.
Współpraca firm opiera się na w 100% polskim kapitale.
Torsystem, oprócz pełnienia roli dystrybutora produktów marki Butzbach, produkuje własne bramy przemysłowe, rampy przeładunkowe oraz uszczelnień.

Butzbach jest pierwszą firmą, która opracowała zastosowanie włókna szklanego w panelach bram. Marka stała się ekspertem w wykorzystaniu tego tworzywa. Włókno szklane cechuje się szczególną trwałością. Poza tym, panele zawierające włókno szklane są odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.
Dodatkowo, bramy przemysłowe zawierające powyższe tworzywo, są szczególnie atrakcyjne. Firma Butzbach stosuje nowoczesne rozwiązania, które znacznie wpływają na estetyczny wygląd produktów.

Przemysł jest szczególnie wymagającą branżą. By zapewnić sobie najlepsze rozwiązanie, pod uwagę brane są jedynie cenione marki, których pozycja jest ugruntowana na rynku od wielu lat. Butzbach posiada swoją siedzibę w Polsce już od 1993 roku, przez co nieprzerwanie oferuje polskim przedsiębiorcom najlepsze produkty od 25 lat.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Torsystem Butzbach
Torsystem Butzbach
 • Ocena:

  Ocena: 1.8/10 (6 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie